Najbardziej popularne trasy przelotów

Mimo iż ogólnie lubimy zwiedzać cały świat i śmiało da się stwierdzić, iż cele naszych wypraw są ograniczane praktycznie jedynie przez dostępne środki finansowe, na pewno jest kilka takich tras, jakie cieszą się największym powodzeniem.

Z tego powodu przewoźnicy ciągle modyfikują ilość przelotów, aby sprostać oczekiwaniom pasażerów.
Obecnie działa wiele różnych linii lotniczych. Do niedawna w naszym kraju teoretycznie mówiło się tylko o jednym przewoźniku, ale ostatnimi czasy na dobre zagościły się u nas

lot

Autor: blu-news.org
Źródło: http://www.flickr.com

rozliczne zagraniczne linie oraz powstało się kilka całkowicie nowych, rodzimych (moja strona). Pomimo tej różnorodności trasy lotów proponowane przez rozmaite firmy bardzo często się pokrywają. Bierze się to z tego, iż świat ma wiele takich miejsc, które niemalże wszyscy podróżni chcą odwiedzić: Egipt, Tunezja, Francja – można by długo tak wymieniać. Te rejony oraz wiele innych, o jakich tu nie napisano cieszą się wielką popularnością już od setek lat, dlatego nic dziwnego, że kolejne pokolenia chcą sprawdzić, co tak zachwycało ich przodków w tych miejscach. Trasy lotów są zatem w całkiem sporym zakresie podobne, ale to nie oznacza, iż przewoźnicy proponują praktycznie ten sam asortyment – różnią ich samoloty, poziom obsługi, ceny, godziny odlotów i tak dalej.

trasy lotów

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak nie wszystkie podróżne lotnicze wiążą się z wakacjami – czasem wręcz przeciwnie. Sporo z nas pracuje w innych krajach, więc lata w celach zarobkowych (poznaj szczegóły). Czasami również te podróże mają charakter rodzinny – kiedy chcemy odwiedzić bliskich pracujących za granicą.

Zadaje się, iż taki charakter mają często loty Kraków Londyn – kilka lat temu mnóstwo młodych osób opuściło kraj, aby szukać swojej szansy w Wielkiej Brytanii. Z reguły największe natężenie takich lotów ma miejsce w okolicy Bożego Narodzenia.