Południe Polski jest bardzo pięknym regionem, gdzie bez problemu mamy możliwość spędzić kilka dni albo dwutygodniowy urlop

Piękna przyroda, lasy oraz pagórki; pyszne dania i sympatyczni ludzie – to wszystko możne przyciągać wszystkich na południe naszego kraju – nie tylko naszych rodaków, ale także obcokrajowców.
Jeśli chcielibyście wysyłać cyklicznie swoje maluchy na obozy jeździeckie to okolice Limanowej posiadają cudowną do tego infrastrukturę.

wiedza

Autor: Mike Lawrence
Źródło: http://www.flickr.com
Piękne lasy, niewiele aut i uczucie, że jest się blisko natury. Dzięki temu taki obóz i spędzone dwa tygodnie w towarzystwie śpiewu ptaków i odgłosów lasu, będą niezapomnianym doświadczeniem. Profesjonalni nauczyciele jeździectwa z pewnością zaszczepią w naszym dziecku serce do koni assanya.eu/oboz-jezdziecki/. Zapewne maluch już na zawsze będzie kochał jeździć konno i przy wszelkiej nadarzającej się okazji będzie dosiadał rumaka.
Wypoczywając w Limanowej nie możemy zapomnieć, że jest to niezwykle przyjemne górskie miasteczko. Jeśli interesuje nas rewelacyjny obiad, to Limanowa restauracja (każda w tym przepięknym miejscu!) zaoferuje nam smaczne, regionalne specjały assanya.eu/restauracja-i-pub/. Nie możemy przegapić takiej możliwości. Możliwe że tak zakochamy się w tej kuchni, że zapragniemy wracać na ich potrawy. Należy powiedzieć także, że potrawy w każdej porze roku będą inne, ponieważ właściciel restauracji gotuje z darów przyrody – zatem na przykład na grzyby należy wpaść jesienią.
Należy zwiedzać nasz cudowny kraj.

Mamy całą masę atrakcji do zaoferowania zapalonym podróżnikom, poszukiwaczom przygód, ale też miłośnikom nieśpiesznych spacerów i wiejskiej ciszy. Odkrywajmy swój rejon, bo warto.