Wakacje w Polsce? Ależ tak!

Wyjeżdżając co roku do ciepłych krajów z biur podróży, zapominamy jak wiele pięknych miejsc, jest do zobaczenia w Polsce. Warto bardziej poznać swój kraj i spędzić wakacje może nie z opcją all inclusive, ale w równie komfortowych warunkach.


Niektórzy nie zdają sobie sprawy, w jak pięknym miejscu mieszkają.
W Polsce bowiem znajdziemy sporo urokliwych miejsc, w jakich będziemy mogli bez problemu wypocząć. Jadąc za granicę w znane miejsce, możemy spodziewać się tłumów ludzi. Natomiast w naszym kraju bez problemu znajdziemy miejsca, gdzie nawet w sezonie letnim możemy cieszyć się ciszą i spokojem. Noclegi w Polsce dają duże możliwości. Można znaleźć wiele ciekawych pensjonatów, domków czy hoteli w nie aż tak oczywistych miejscach. Jeśli chcemy zaszyć się w lesie i przebywać na łonie natury, otoczeni przez przyrodę nie ma z tym problemu, by znaleźć coś przyjemnego. W okolicach Puszczy Białowieskiej jest sporo pięknych, zalesionych terenów. Miłośnicy spokoju będą zadowoleni z wakacji spędzonych w leśniczówce w lesie.


Ciekawą alternatywą dla standardowych hoteli są coraz bardziej ostatnio modne domki zbudowane na drzewach. Możemy mieszkać w spokojnym miejscu, w koronie drzew i cieszyć się z bliskości przyrody. To bardzo oryginalny nocleg i na pewno niezapomniane przeżycie. Osoby uwielbiające wodę na pewno będą zadowolone, mogąc zamieszkać przez jakiś czas na statku. W naszym kraju również nie brak takich atrakcji. Mazury wręcz zachęcają do tego, by w ten sposób spędzać czas. Jeśli sami nie mamy patentu i nie możemy wypożyczyć takiej łodzi, można równie dobrze wynająć łódź wraz z osobą, która będzie nią kierowała. My natomiast, bez żadnych stresów będziemy mogli oddać się błogiemu wypoczynkowi na statku.


scrubba bag
Author: Bureau of Land Management
Source: http://www.flickr.com


Jeśli ktoś woli szybkie życie miast i właśnie w takich miejscach lubi spędzać wakacje, to dla takich osób również znajdzie się odpowiedni nocleg. W większych miastach możemy na przykład wynająć sobie piękny apartament w wieżowcu z widokiem na miasto. Będziemy mogli rozkoszować się oglądaniem miasta z wysokości co dzień. Szczególnie powinna przypaść nam do gustu nocna panorama miasta, jaką będziemy mogli podziwiać z wysokości. Ci natomiast, którzy lubią wyjazdy spędzać aktywnie, mogą znaleźć nocleg w górach i co dzień wybierać się na długie piesze wycieczki - www.eholiday.pl/.
Nie brakuje pięknie położonych górskich chatek, które możemy sobie wynająć. Nie wspominając też o dużej ilości schronisk, w jakich możemy przespać się za niewygórowaną cenę. Jak widać form spędzania wakacji, jak również rodzajów noclegów jest sporo. Warto zatem spędzić ten czas po swojemu.